Kortyzol a przyrost masy ciała

kortyzol wzór strukturalnyZaczniesz jeść mniej i lepiej, już po lewej stronie coca cola i cukierków, aby je zastąpić owoce i białka. Spodnie, że przed Tobą je sobie jakby papieru talk, rozpocząć się coraz bardziej duży do punktu trzeba kupić nowe. Skali uśmiecha gdy podnieść na… Schudnąć Jednak dobry na początku, aby zobaczyć, jak są nie tylko mniej utraty wagi, jeśli nie nawet ty utknęły w martwym punkcie i stopniowo jak te odzyskiwanie. Co się stało? Dlaczego Twoje ciało zaczyna działać w ten sposób?

Odpowiedź jest łatwa: utworzono odpowiednie środowisko, tak, że Twoje ciało dostosowuje się do diety i w ten sposób łatwiej chronić Twój ciało tłusty.

Kortyzol zapobiega, że poszedł w dół ciężar

To może wydawać się trudne, ale to jest brutalna rzeczywistość. Chcę, aby przeczytać i notatki, w razie potrzeby.

Utrata masy ciała nie jest liniowa, a nawet gdyby, nie gwarantuje, że robisz rzeczy w prawo. Powód, dlaczego mówię to dlatego nacisk na ilość masy, co możesz stracić to drugi powód, dlaczego ludzie odzyskać utracone funtów. Ogólnie rzecz biorąc najbardziej kiedy widzą, że stracili mniejszą wagę myśli lub że nie stracił w tym tygodniu waga, generuje stres to walka na jedzenie, to generuje poczucie winy, że będzie nasilać emocjonalnych sytuacji.

Co do ciała, gdy istnieje deficyt kalorii?

Musisz zrozumieć, że stracisz mniej tłuszczu jest to zupełnie normalny proces.

Gdy prześlesz swoje ciało, aby deficyt kaloryczny, to tworzy szereg mechanizmów do wyrównania energii brakuje w diecie. Dostosowania te mogą być większe poczucie głodu, niższe podstawowej przemiany materii, zwiększona efektywność energetyczna spędzać mniej kalorii podczas ćwiczeń, niższy poziom leptyny i wyższe kortyzolu, itp.

W rezultacie Twoje ciało dostosowuje się do nowych spożycie kalorii więc deficytu, które było planowane, nie jest naprawdę deficyt. Z tego powodu przytłoczyć was jest jednym z najgorszych sposobów łączenia diety, ponieważ będzie zaostrzać tej sytuacji.

To, jak zwykle, pozwoli Ci schudnąć mniej, ale jest całkowicie normalne, jest jedna odpowiedź naszego organizmu do utrzymania homeostazy…

W jaki sposób działa kortyzol?

Kortyzol działa na poziomie mięśni, zmniejszenie ilości glukozy przechwycone przez mięśni (insulinooporność), co doprowadzi do większej ilości glukozy do przechowywania w postaci tłuszczu.

Dodatkowo Twój mózg zwiększy aktywacji ścieżki, przez co mogą mieć większe poczucie głodu i w konsekwencji większe prawdopodobieństwo „Skip” dieta. Średnio twardy kortyzolu 2 godziny w krwiobiegu, dopóki zostanie usunięty z, jednak jeśli są poddane codziennie małe sytuacje gdzie wygenerowany stresu można zachować to podwyższone w postaci przewlekłej, nawet do uszkodzenia nadnerczy.

Sytuacja jest gorsza, gdy on wchodzi w grę HSD, enzym, związany z metabolizm kortykosteroidów, w rzeczywistości, jest odpowiedzialny za przekształcenia kortyzon (nieaktywna forma) w kortyzolu (aktywnego formularza). HSD znajduje się we wszystkich tkankach, jednak było, że ma większą aktywność na tkanki tłuszczowej (tkanki tłuszczowej). Stres i akumulacji tłuszczu w jamie brzusznej. Powód, dlaczego ludzie z wysokiej stres zaobserwowano większy przyrost tłuszczu w okolicy brzucha.

Kortyzolu i aktywność fizyczna

Wiele ludzie pomyślą „.. .no sprawa, I nie wpływają na mnie ponieważ pociąg”, wielki błąd!

Sportowców, którzy mają wielki stres psychologiczny mają wyższy poziom kortyzolu po treningu, coś, co odzwierciedla niektóre zachowania.

W innych estudios4 zauważył, że sportowców siły, które były narażone na wysoki poziom stresu zmniejszyła swoje 1RM (limit wagowy do powtórzenia) w przeciwieństwie do tych, którzy mieli poziom stresu, one zwiększone.

Dzieje się to powstanie cocktail, gdzie zmniejszyć intensywność treningu, trudności w odzyskaniu post-entreno, a także zapewnić przechowywanie tkanki tłuszczowej.

Dlaczego waga jest dieta?

Chcesz temu zapobiec, zmniejszyć ilość kalorii, które można jeść, tak aby mieć deficytu, który pozwoli Ci kontynuować utratę tłuszczu ponownie. Co to nie wiem, jest to, że te dalsze obciążające tę sytuację. Czynniki, które zwiększają kortyzolu.

Metabolizm staną się jeszcze wolniej, leptyny osiągnie minimum i co najważniejsze: to cięcie kalorii spowoduje poziomy wyższe.

W ten sposób więcej niż 50% ludzi, którzy byli do diety, odzyskuje więcej tłuszczu niż perdio11, wprowadzenie kortyzolu jako głównym winowajcą ello12.

Jak obniżyć mój poziom kortyzolu? Uniknąć obsesyjnie

Najważniejsze, przed wejściem temat, co robić, to należy utworzyć świadomości, że stajesz się obsesję na punkcie z numerem który znaczniki skali nie przyniesie Ci nic, jak już wspomniałem, że początkowo nawet jeśli strzałki znak mniej, nie zapewnia nas, że robimy coś s jest dobrze.

Lustro jako Najlepsza Skala

To jest w przypadku tych, którzy są utraty masy mięśniowej, jego waga spada, jego tłuszczu jest przechowywane i skali informuje, że straciłeś 700 g… zrobić powinien być zadowolony / na? Więc moje zalecenie jest, aby użyć jako skali łazienka, lustro, ponieważ nie znajdziesz coś prawdziwsze niż własnego ciała.

Medytować

Z pewnością najlepszy suplement do zwalczania kortyzolu jest że podczas 15-20 minut dziennie, można się zrelaksować i zająć trochę czasu dla Ciebie. Nie ma usprawiedliwienia, 20 minut jest mniej niż 2% swojego czasu dziennie. Nic nie będzie służyć 4 suplementów, aby podjąć, aby zwalczać kortyzolu, jeśli następnie prześlesz na stres przez cały dzień.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *